Žádná položka

Heslem americké značky Axiology je 100% Evil Free. Cílem jejích zakladatelek bylo najít cestu k perfektnímu make-upu, který nebude škodit ani Vaší pleti, ani planetě. Výsledkem jsou "etické" rtěnky a mlutilíčidla, která září hravými barvami, jejich složení je maximálně čisté a mají téměř zero-waste balení! 

Složení rtěnek Axiology je maximálně přírodní a jednoduché, což dokazuje i fakt, že každý produkt obsahuje maximálně 10 ingrediencí, mezi něž patří organický avokádový olej, organický ricinový olej, organický kokosový olej, kokumové máslo či vosk získaný z Pryžce voskodárného.

Vylaďte svůj look s balmies od Axiology a nechte se hřát vědomím, že používáte čistou kosmetiku, která je veganská, není testována na zvířatech a je ohleduplná k životnímu prostředí.


Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Třídíte odpadky, snažíte se žít zdravě a nezatěžovat své tělo přílišnou dávkou chemie. Nekupujete zbytečnosti. Rádi byste však šli o krok dál a dostali udržitelnost a eko-smýšlení také do Vaší koupelny a kosmetické taštičky? Pak je tento článek právě pro Vás!


Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Proč zařadit do péče o obličej pleťová séra? Nestačí jen čištění a hydratace? A co vše séra vlastně dokážou? To vše se dozvíte v našem článku, který vysvětluje, proč jsou pleťová séra důležitá pro výživu pleti a jak vlastně fungují.