Určitě to také znáte. Na ruce mezi hodinkami, náramky od kamarádky i řetízkem od manžela máme my ženy vždy alespoň jednu gumičku do vlasů, která tak trochu kazí vzhled jinak promyšlenému celku. S řešením přišla londýnská značka By Eloise, která na trh uvedla barevné a elegantní gumičky do vlasů, které můžete bez obav používat jako náramek a doladit tak svůj outfit k dokonalosti. Gumičky jsou testovány na obsah toxických látek. Ozdobné korálky jsou vyrobené ze zinku, nikoli z niklu, který často způsobuje alergie, a proto je můžete nosit bez obav co zápěstí a vlasy ráčí!


Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Třídíte odpadky, snažíte se žít zdravě a nezatěžovat své tělo přílišnou dávkou chemie. Nekupujete zbytečnosti. Rádi byste však šli o krok dál a dostali udržitelnost a eko-smýšlení také do Vaší koupelny a kosmetické taštičky? Pak je tento článek právě pro Vás!


Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Proč zařadit do péče o obličej pleťová séra? Nestačí jen čištění a hydratace? A co vše séra vlastně dokážou? To vše se dozvíte v našem článku, který vysvětluje, proč jsou pleťová séra důležitá pro výživu pleti a jak vlastně fungují.

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Zaregistrujte se, dostávejte od nás novinky jako první a čerpejte slevy. Za každých 200 Kč (při nákupu nad 800 Kč) získejte 1 bod. 1 bod = 10 kč sleva na příští nákup. Více info v prokliku.