Jak název napovídá, Edible Beauty je kosmetika tak čistá, že byste ji doslova mohli i jíst. Filozofie Edible Beauty Australia je založena na vyzdvihnutí a projasnění Vaší přirozené krásy při použití čistých, divoce rostoucích rostlinných přísad

Společnost byla založena naturopatkou a odbornicí na výživu Annou Mitsios a nabízí luxusní péči o pleť obsahující terapeutické botanické látky a divoce rostoucí australské ingredience, která Vás rozzáří nejen navenek, ale i zevnitř. Značka Edible Beauty je založena na přesvědčení, že vyživování pokožky prostřednictvím bylinných výtažků je klíčové pro její zářivost, vitalitu a mladistvý vzhled.

Produktová řada Edible Beauty Australia ztělesňuje čistotu, luxus a kvalitu, jakož i dlouhověkost pokožky, těla a mysli.


Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Třídíte odpadky, snažíte se žít zdravě a nezatěžovat své tělo přílišnou dávkou chemie. Nekupujete zbytečnosti. Rádi byste však šli o krok dál a dostali udržitelnost a eko-smýšlení také do Vaší koupelny a kosmetické taštičky? Pak je tento článek právě pro Vás!


Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Proč zařadit do péče o obličej pleťová séra? Nestačí jen čištění a hydratace? A co vše séra vlastně dokážou? To vše se dozvíte v našem článku, který vysvětluje, proč jsou pleťová séra důležitá pro výživu pleti a jak vlastně fungují.

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Zaregistrujte se, dostávejte od nás novinky jako první a čerpejte slevy. Za každých 200 Kč (při nákupu nad 800 Kč) získejte 1 bod. 1 bod = 10 kč sleva na příští nákup. Více info v prokliku.