Pokud hledáte čistě naformulované a opravdu účinné deodoranty, značka Finé je tu právě pro Vás. Její zakladatelka pracovala na vývoji těchto 100% veganských a organických deodorantů ve spolupráci s německými kosmetickými laboratořemi několik let. Výsledkem je produkt, který neobsahuje hliníkové soli ani jiné toxické přísady, které jsou součástí většiny běžných deodorantů a který není v žádné fázi testovaný na zvířatech.

Značka Fine se snaží vyhýbat plastům, proto její produkty najdete většinou zabalené ve skleněných a papírových obalech. Krásné špachtle z amerického ořechu a papírové obaly jsou vyráběné v chráněné dílně v Berlíně.

Ať už s vyberete vůni svěží máty, tajemného bergamotu, omamné pelargonie nebo se rozhodnete, že chcete zažít jen pocit čistoty bez přidaných esenciálních olejů, značka Fine Vás překvapí svou účinností, jemností a hebkostí. Bude to láska na první pohled.


Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Třídíte odpadky, snažíte se žít zdravě a nezatěžovat své tělo přílišnou dávkou chemie. Nekupujete zbytečnosti. Rádi byste však šli o krok dál a dostali udržitelnost a eko-smýšlení také do Vaší koupelny a kosmetické taštičky? Pak je tento článek právě pro Vás!


Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Proč zařadit do péče o obličej pleťová séra? Nestačí jen čištění a hydratace? A co vše séra vlastně dokážou? To vše se dozvíte v našem článku, který vysvětluje, proč jsou pleťová séra důležitá pro výživu pleti a jak vlastně fungují.