Say yes to conscious makeup!

Ať už řídíte prosperující podnik, letadlo nebo kupu dětí, zasloužíte si spolehlivý make-up, který vyhovuje vašemu životnímu stylu a je 100% přirozený. Cíle NUI je, abyste se cítily skvěle, ale nemusely dělat kompromisy ohledně vzhledu, kvality či trvanlivosti. "NUI" znamená v maorštině "úžasný" - a tak by se měla cítit každá žena s kosmetikou NUI!

V NUI Cosmetics jsou ingredience vždy na prvním místě. Kosmetika NUI je 100% přírodní, veganská, netestovaná na zvířatech, bezlepková a nejméně ze 70% obsahuje organicky pěstované složky. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Je to ještě lepší. Přírodní suroviny, které NUI používá jsou v té nejvyšší kvalitě, jsou pečlivě vybírány, testovány na jejich snášenlivost a jsou bohaté na pěstící a výživné složky. NUI je make-up, který respektuje vaše zdraví, naši planetu a životní prostředí.

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Zaregistrujte se, dostávejte od nás novinky jako první a čerpejte slevy. Za každých 200 Kč (při nákupu nad 800 Kč) získejte 1 bod. 1 bod = 10 kč sleva na příští nákup. Více info v prokliku.