Say yes to conscious makeup!

Ať už řídíte prosperující podnik, letadlo nebo kupu dětí, zasloužíte si spolehlivý make-up, který vyhovuje vašemu životnímu stylu a je 100% přirozený. Cíle NUI je, abyste se cítily skvěle, ale nemusely dělat kompromisy ohledně vzhledu, kvality či trvanlivosti. "NUI" znamená v maorštině "úžasný" - a tak by se měla cítit každá žena s kosmetikou NUI!

V NUI Cosmetics jsou ingredience vždy na prvním místě. Kosmetika NUI je 100% přírodní, veganská, netestovaná na zvířatech, bezlepková a nejméně ze 70% obsahuje organicky pěstované složky. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda? Je to ještě lepší. Přírodní suroviny, které NUI používá jsou v té nejvyšší kvalitě, jsou pečlivě vybírány, testovány na jejich snášenlivost a jsou bohaté na pěstící a výživné složky. NUI je make-up, který respektuje vaše zdraví, naši planetu a životní prostředí.


Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Třídíte odpadky, snažíte se žít zdravě a nezatěžovat své tělo přílišnou dávkou chemie. Nekupujete zbytečnosti. Rádi byste však šli o krok dál a dostali udržitelnost a eko-smýšlení také do Vaší koupelny a kosmetické taštičky? Pak je tento článek právě pro Vás!


Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Proč zařadit do péče o obličej pleťová séra? Nestačí jen čištění a hydratace? A co vše séra vlastně dokážou? To vše se dozvíte v našem článku, který vysvětluje, proč jsou pleťová séra důležitá pro výživu pleti a jak vlastně fungují.