Proč jsem se rozhodla pro Herself Organic Beauty?

Herself Organic Beauty concept store vznikl z touhy přinést do Čech tu nejexkluzivnější bio kosmetiku, kterou ve světě můžete nalézt. Navázala jsme kontakty s výrobci, kteří své produkty vyrábějí s úctou k přírodě a s ohledem na její udržitelnost a hledala značky, které se slučují s touto filozofií, jak v zahraničí, tak i u nás v Čechách..

v Herself se soustředím na vyhledávání značek, které spojuje unikátní koncept a kvalitní zpracování. Baví mě kosmetika, která se nevyrábí velkosériově a u které znám celý průběh zpracování, její příběh a hodnoty zakladatelů, jež ji stvořili. Chci nabízet bio kosmetiku, která umí být současně funkční a ekologicky udržitelná a záleží mi na vstřícném a osobním přístupu k zákazníkům.  Žádná z nabízených značek netestuje své produkty ani složky v nich obsažené na zvířatech a v naší nabídce myslíme i na vegany.

Herself Ogranic Beauty jsem tvořila s vizí vytvořit místo pro moderní ženu, která si chce dopřát luxusní péči, ale nebojí se svým přístupem k udržitelnosti a životnímu prostředí měnit současný svět. Luxusní pro nás znamená jedinečné, promyšlené a kvalitní. V Herself Organic Beauty concept store proto objevíte značky, které v České republice jen tak někde nekoupíte.

"She cares about herself. She cares about the world."

Lucie Krejčířová, zakladatelka Herself Organic Beauty

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proč nakupovat u nás?

Respektujeme přírodu!

Chceme chránit přírodu, zvířata a celé životní prostředí pro budoucnost. Chceme, aby naše děti poznaly svět takový, ne-li lepší, než jaký ho známe my. Testování na zvířatech je pro nás kruté a zbytečné, kosmetiku radši testujeme samy na sobě :) Nabízené produkty mají recyklovatelné obaly ze skla, recyklovatelného plastu nebo celulózy

Jsme fér

Podporujeme firmy, které své produkty vyrábějíí či suroviny k nim získávají na principech fair trade. Naší snahou je nabízet Vám produkty, u kterých je garantovaný jejich čistě přírodní nesyntetický původ a zodpovědná práce s bylinami, květinami, ovocem, oleji, minerály a dalšími ingrediencemi.

Osobní zkušenost

Chceme Vám nabízet pouze ty produkty, které samy používáme a které bychom si koupily pro sebe nebo doporučily rodině či kamarádkám. Všechny produkty testujeme buď samy na sobě, nebo je dáváme testovat svým kamarádkám, rodině i profesionálním vizážistkám.

Rychlost a garance

Většinu zboží máme skladem a odesíláme ho do druhého pracovního dne. Pokud se Vám zboží z jakéhokoli důvodu nebude líbit, můžete ho do 14 dnů neotevřené a nepoškozené vrátit. 

Ať už se rozhodnete vykročit vstříc netoxické kosmetice malými postupnými krůčky nebo velkými skoky v podobě kompletní obměny Vaší kosmetické taštičky, jsme tu pro Vás!