Oči jako panenka: tipy pro rozzářené a věčně mladistvé oční okolí

Oči jako panenka: tipy pro rozzářené a věčně mladistvé oční okolí

Pleť v okolí očí může je obvykle jemnější než zbytek pokožky, a proto je často prvním místem na obličeji, kde mohou vznikat jemné linie a vrásky. V pleti okolo očí se také nachází nižší počet mazových žlázek, ta proto může být náchylná k vysušování o něco více než zbytek obličeje. Životní styl a genetika mohou navíc přispět k tomu, že se pod vašima očima vytvoří tmavé kruhy a otoky. Řešení? Dopřejte pokožce v okolí očí intenzivní hydrataci, redukujte otoky a rozjasněte ji.

 

Čtěte dále a objevte 6 našich oblíbených triků, jak dosáhnout mladistvého vzhledu očního okolí!


13 potravin pro zářivou pleť

13 potravin pro zářivou pleť

Všechny toužíme po zářivé, projasněné a mladistvé pleti. Pro mnoho z nás je to však běh na dlouhou trať, navíc s překážkami jako je znečištění prostředí, hormonální změny nebo stres. Dobrou zprávou ale je, že se k takové pleti můžeme projíst! Protože to, co jíme, má obrovský dopad na to, jak vypadáme a jak se cítíme.

V tomto článku Vám přinášíme přehled některých potravin, které nejvíce přispívají ke zdravé a zářivé pleti. Tyto potraviny také obsahují spoustu dalších důležitých látek, které podporují nejen pokožku, ale celkové zdraví a určitě by se měly stát součástí vaší pravidelné stravy.


4 kroky jak se zbavit hyperpigmentace přírodní cestou

4 kroky jak se zbavit hyperpigmentace přírodní cestou

Trápí Vás nevzhledné pigmentové skvrnky okolo úst, na tvářích nebo v okolí očí? Věřte, že v tom nejste samy. Hyperpigmentace je sice frustrující, bohužel ale také velmi častý jev, jehož výsledkem jsou tmavé fleky, různě se slévající pihy nebo jiné tmavší oblasti na kůži, které vznikají nahromaděním pigmentu v jednom kousku kůže a které způsobují nerovnoměrný tón pleti. V dnešním článku prozrazujeme pár tipů, jak s nadměrnou pigmentací bojovat přírodní cestou.


Kam nemůže čert, tam nastrčí….chemii

Kam nemůže čert, tam nastrčí….chemii

Polyehtylen, ethylparaben, parafín, sodium lauryl sulfát, butylfenyl methylpropional…jsou tyto názvy pro Vás jen abstraktní pojmy z hodin chemie, při jejichž vzpomínce si oddychnete, že už se Vás netýkají? Opak je pravdou. Jde o jedny z nejběžnějších chemických látek užívaných v konvenčním kosmetickém průmyslu. Proč si na ně dát pozor se dozvíte uvnitř článku.


Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Pleťová séra: extra porce výživy pro Vaši pleť

Proč zařadit do péče o obličej pleťová séra? Nestačí jen čištění a hydratace? A co vše séra vlastně dokážou? To vše se dozvíte v našem článku, který vysvětluje, proč jsou pleťová séra důležitá pro výživu pleti a jak vlastně fungují.


Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Kočka není pes aneb přírodní není vždy organické

Třídíte odpadky, snažíte se žít zdravě a nezatěžovat své tělo přílišnou dávkou chemie. Nekupujete zbytečnosti. Rádi byste však šli o krok dál a dostali udržitelnost a eko-smýšlení také do Vaší koupelny a kosmetické taštičky? Pak je tento článek právě pro Vás!

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Staňte se členy klubu a čerpejte výhody

Zaregistrujte se, dostávejte od nás novinky jako první a čerpejte slevy. Za každých 200 Kč (při nákupu nad 800 Kč) získejte 1 bod. 1 bod = 10 kč sleva na příští nákup. Více info v prokliku.