-20%
5 bodů do věrnostního systému

Původní cena 1 469 Kč. Ušetříte 20% (294 Kč) 1 175 Kč

ks
Edible Beauty Australia

Sérum, které omlazuje, vypíná a povzbuzuje pleť, je doslova elixírem mládí. Pokožku rozzáří a vyhladí, čímž omladí její vzhled.

Sérum: Tento produkt je krokem č. 3 ze 4 základní péče o pleť značky Edible Beauty Australia. Více

Kód produktu: P00011Doprava a platba

Toto sérum oplývá vysokou terapeutickou účinností rostliných složek, už od první aplikace vypíná pleť a funguje jak přírodní "botox".  Sérum vyživuje Vaši pleť, projasňuje ji, vyhlazuje jemné vrásky a zlepšuje celkový vzhled pokožky.

No.3 Exotic Goddess Ageless Serum je nabito přírodními antioxidanty. Obsahuje Kakadu Plum (Terminalia Ferdinandiana), přírodní zdroj s nejvyšším obsahem vitamínu C na světě, který viditelně rozjasňuje pleť a podporuje produkci kolagenu. Kyselina hyaluronová hloubkově hydratuje pokožku, zabraňuje ztrátám vody a lepšuje vzhled pleti tím, že ji rozjasňuje a vypíná. 

Výsledkem je mladistvá a zářící pleť. Pokožka je vyživená, hydratovaná. 

Použití:Nanášejte na vyčištěnou a tonizovanou pleť obličeje, krku a dekoltu ráno i večer. Následně aplikujte hydratační emulzi No. 4 Vanilla Silk Hydrating Lotion.

Balení:Produkty péče o pleť Edible Beauty Australia jsou primárně baleny do 100% recyklovatelných tmavě fialových skleněných lahviček MIRON vyrobených ve Švýcarsku. Sklo MIRON blokuje kompletní spektrum viditelného světla (kromě neohrožujícího fialového světla), které by jinak urychlilo molekulární rozklad přísad, které neobsahují konzervační látky a toxiny. Toto luxusní sklo tak chrání energii produktů a zvyšuje vitalitu složek obsažených uvnitř. Sklo je odolné vůči rozbití a poskytuje ideální chladné a tmavé skladovací prostředí pro přírodní produkty. Je zajímavé, že i když je fialové sklo na kosmetickém trhu relativně nové, používá se od starověku. Záznamy ukazují, že bylo používáno už ve starověkém Egyptě k ukládání cenných esencí a léků.

Poznámka:Používání tohoto výrobku je bezpečné během těhotenství.

Složení: Aqua (Water), Glycerin, Hyaluronic Acid (Vegan), Glyceryl Caprylate, Citrus Glauca (Desert Lime) Fruit Extract*, Davidsonia Pruriens (Davidson Plum) Fruit Extract*, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Malphigia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Terminalia Ferdinandiana (Kakadu Plum) Fruit Extract*, Syzgium Luehmannii (Riberry) Fruit Extract*, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract*, Beta-Glucan, Caprylol Glycol, Limonene^

* označuje organickou složku

^ přirozeně se vyskytující složky v éterických olejích

Produkty Edible Beauty obsahují pouze čisté výtažky pocházející z divoce rostoucích bylin australské přírody, které se mohou lišit v barvě a struktuře podle období a oblasti, ze které jsou sklizeny. V důsledku toho se tento produkt může lišit barvou, strukturou či vůní od šarže k šarži, což však nemá vliv na účinnost přípravku. Každý z nich obsahuje stejné množství účinných látek.